Domus Academy sayfası 2021 Yılında Güncellenmiştir. Tamamı yeni ve doğru bilgiler içerir. Wayout Yurtdışı Eğitim Kurucuları sizlerin hedeflediği güzel sanatlar ve tasarım bölümlerinden mezundur. Bu nedenle sizi anlar ve hedeflerinize yönelik en doğru planlamayı yapabilirler. Okulların resmi Türkiye kayıt ofisleri olduğumuz için sizden başvurularınız için hiçbir para, bedel, talepte bulunmayız. İlk temasınızdan tüm sürecin sonuna kadar sizlerden hiçbir ödeme almayız. Okullara eğitim bedellerinizi kendiniz yatırırsınız. Bizleri yurtdışındaki tasarım okullarının Türkiye’de kurdukları kayıt büroları gibi görebilirsiniz.

Domus Academy Italya

Domus Academy 1982 yılında Milano’da kurulmuştur. İtalyan Tasarımı üzerine profesyonel master eğitimleri veren bir akademidir.Eğitim içerikleri tasarım dünyasının önde gelen firmaları ile birlikte hazırlanır ve sektörün tanınmış isimleri derslere girer. Domus Academy’de amaç; mezunları, iş dünyasına hazır hale getiren bir eğitim vermektir.

Domus Academy başlangıç tarihleri Eylül ve Ocak ayında 2 defadır. Bu tarihleri kaçırırsanız Ekim ve Mart aylarında başlama imkanınız vardır. Eğitim süresi 12 aydır. 1 ay yarıyıl tatiliniz olacaktır. Master Eğitimleri 60 kredi içerir 2 ay staj yapan adaylar sektöre hazırlanır.

Master programlarının başlangıç tarihleri nedir?

Domus Academy master programlarının başlangıç tarihleri: 11 Eylül 2018, 30 Ekim 2019, 15 Ocak 2019 ve 19 Mart 2019.

Eğitim süresi ne kadardır?

Eğitim süresi 12 aydır. 3 hafta – 1 ay sömestr tatili verilir. Domus Academy’deki master eğitimleri 60 ECTS değerindedir. Eğitimin içinde 8 hafta staj vardır.

Domus Academy başarılı öğrencilere yönelik düzenledikleri yarışmalar vasıtasıyla çeşitli oranlarda burslar vermektedir. Yarışma haberlerine Domus Academy Burs Yarışmaları başlığı ile sağ taraftaki haber bölümünden takip edebilirsiniz.

Domus Academy’nin ücretleri – fiyatları nelerdir?

Eğitim ücreti 28.600€. EU öğrenciler için 16.990€.

Eğitimlerini başarı ile tamamlayan öğrenciler Domus Academy ile birlikte belli bölümler için Naba Üniversitesi diploması da alırlar ve bu diploma yök onaylıdır.

Domus Academy master programları tam zamanlıdır ve 10 ay sürer. Staj dönemi master programı içine dahildir. Mezun olduğunuzda İtalya’da 1 sene boyunca çalışma izniniz olacaktır. İsteyenler bunu değerlendirebilir.

Eğitim boyunca her ögrenci mutlaka staj yapar. Bu staj boyunca ileride övgüyle bahsedebileceginiz kadar ünlü bir işyerinde çalısırsınız ve gerçek işler yaparsınız.

Domus Academy Başvuru için gereken evraklar için bizden talepte bulunarak işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Başvuru için Gerekli Belgeler :

– CV yada Resume
– Bazı bölümler için Portfolyo
– Motivation letter
– Transkript
– Diploma
– İngilizce dil sertifikası (IELTS 5.0, TOEFL 59) yada lisans eğitimini %100 İngilizce olarak aldığınızı gösteren belge.
– Pasaport
– € 100 başvuru ücreti (okul tarafından talep edilip, okula ödeniyor)

Domus Academy italya Master Programları:

Product Design
Interior and Living Design
Urban Vision and Architectural Design

Interaction Design
Visual Brand Design
Information Design
Service Design

Business Design
Luxury Brand Management

Fashion Design
Fashion Management
Fashion Styling and Visual Merchandising

AŞAĞIDA TÜM PROGRAMLARIN AÇIKLAMALARINA ULAŞABİLİRSİNİZ. 

Domus Academy Yüksek Lisans Eğitimlerinin tamamı ingilizcedir. Eylül ve Şubat ayında başlar. Program bedelleri okula yatırılmak üzere 28.600€  € dur. Kabullerde IELTS 5, Toefl ibt 59 ya da ingilizce egitim veren bir üniversiteden mezun olmanız gerekir.

Domus Academy Burs Yarışması Başvuruları

Domus Academy’den burs alabilmek için yarışmalarını takip etmeniz gerekir. Eylül Dönemi ve Ocak Dönemi için açılan yarışmalara katılan ve ilk 3 e giren öğrenciler %70, %50 ve %30 oranında burs alırlar.

Bu dönemki Domus Academy Italya Burs Yarışmalarına Bu Bağlantıdan Ulaşabilirsiniz.

Kayıt olmak, kabul koşulları, basvuru işlemleri ve tüm sorularınız için bize lütfen ulaşın. Tüm basvuru işlemleri ve sürecin tamamı ücretsizdir. Ödemelerini adaylar okullara kendisi gerçekleştirir. Wayout Okulların Türkiye yetkili ofisleri olarak adayların basvuru, vize ve diger işlemlerinde bedelsiz destek verir.

Domus-Academy-italya

domus-academy-endustri-urunleri-tasarimi-masteri

Domus Academy Italya Endüstri Ürünleri Tasarımı Yüksek Lisans Programı

Domus Academy Product Design Master Programı
Eğitim yeri: Milan
Baslangıc Tarihi: Şubat-Eylül
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Bedeli: Şubat Başlangıç 24990 € Eylül 25490 €
Program Süresi: 1 yıl

Domus Academy Endüstri Ürünleri Tasarımı Programı italyanın bu alandaki en sıkı egitimini verir. Yurtdısı enüstriyel tasarım egitimi, master, yüksek lisans programlarında adı daima ilk sırada yer alır. Birçok nesil tasarımcı bu fakülteden çıkmış ve ismi dünyaca bilinir uzmanlar halini almıstır. Program deneyim, araştırma, teori, pratik, uygulama ve tüm tasarım alanlarında sonuca ulaşma üzerine kuruludur. Mezunlar henüz mezuniyet aşamaları gelmeden iş bulmakta ve güçlü bir çalısan olarak piyasaya katılmaktadırlar. Bu bölümden mezun olarak italyada 1 yıl çalısma izniniz ile rakiplerinizin önüne geçeceksiniz.

Program endüstri sisteminin farklı alanları için ürün tasarlayan ve üreten profesyoneller yetiştirir.

Endüstri Ürünleri Master Programı süresince ögrenciler aşagıdaki firmalarda staj yaparlar, bu firmalardan gelecek profesyoneller okulda ders verir ve birçok mezun da yine bu firmalarda işe yerleşirler.

3M, Artemide, Bayer Material Science, BLM, Brix, Candy, Canon, Confindustria Ceramica, Electrolux, Elica, Fondazione Bracco, Gufram, Hager Group, Ikea, Illywords, IMRA/AISIN, Industreal, Leroy Merlin, LG, Material Connexion, Pirelli, Rotaliana, Samsung, Swarovski, Teuco, Toto Bagni, Veneta Cucine, Veuve Clicquot, Wega Flos, Gufram, Makio Hasuike, Interni Mondadori, BMW Design Lab, Joseph Forakis Design, Matteo Ragni Design Studio, Materioteca, Studio Valan, Kobalt Entertainment, Clara Pozzetti Design Studio, Studio Ito, Donegani & Lauda, Eliana Lorena, Studio Archipass, Lorenzo Palmieri Studio

domus-academy-ic-mimarlik-master-egitimiDomus Academy Italya Iç Mimarlık Yüksek Lisans Programı

Domus Academy Interior & Living Design Master Programı

Eğitim yeri: Milan
Baslangıc Tarihi: Ocak-Eylül
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Bedeli: 28.600€
Program Süresi: 1 yıl

Bu program alısılmıs italyada iç mimarlık yüksek lisans egitimlerinden farklıdır. Klasik bir iç mimarlık egitiminden farklı kılan, uygulanabilir ancak sıradısı tasarımlar yaratacak egitimi sunmasıdır. Programı tamamladıgınızda hızlı, klasik, modern yaşam alanları olusturabilir hale gelebilirsiniz, eger vakit ve imkan sahibi olursanız sıradısı ancak kullanılabilir yaşam alanı tasarımları da hazırlayabilecek hale gelirsiniz.

Öğrenciler egitimleri süresince aşagıdaki firmalarda staj yapar, mezuniyetlerinden sonra yeterince iyilerse çalısma imkanı yakalarlar.

Paolo Giachi Studio, Patricia Urquiola, Cibic & Partners, La Triennale Milano, Peia Associati, JTK Lab, DNA Associates, Studio Ito.Albertini Sys, Associazione 100 cascine, B&B Italia, B ticino, Camper, Club Med, Coin, Deborah Milano, Domina Hotels Group, Fincantieri 5000, Fiorucci, Flos, Fnac, Gabetti Group, Grandi Stazioni, Kvadrat, Hines + Coima, IB Rubinetterie, Ipe Cavalli, La Triennale di Milano, Lungarno Hotel Collection, Manas, Moleskine, Mondadori, Moroso, Museo del Made in Italy, Natuzzi, Park Hyatt Milano, Rossana Orlandi, Spazio Forma + Shenker, Tucano, Veuve Clicquot

domus-academy-urban-vision-architecture-design-masterDomus Academy Mimarlık Master – Yüksek Lisans Programı

Domus Academy Urban Vision & Architectural Design Master Programı

Eğitim yeri: Milan
Baslangıc Tarihi: Ocak – Eylül
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Bedeli: 28.600€ €
Program Süresi: 1 yıl

Tüm tasarım sisteminin içinde güncel şehir hayatının yapısını, alanları yeniden tasarlayarak bozmadan ama işlevini yitirmedigi halde modernize olup, kullanılabilir hale sokup planlamak üzerinedir. Ögrenciler sürekli olarak kentsel alanlar, dokular, yeniden yaratımlar, ekonomik analizler, araştırmalar, mimari yaklasımlar ile bastan yaratım süreçleri içine girerler. Kentsel ve mimari tasarım, mimarlık stüdyoları, mühendislik ofisleri, şehir tasarımı üzerine devlet kurumları, insaat firmaları ve tüm ilgili tasarım ofislerinde çalısabileceginiz bir mezuniyet saglayan bu egitim süresince hem kentsel doku, hem de binalar üzerine uzmanlasırsınız. sistemde ikisinin birbirinden bagımsız olamayacagı ve bir uyum içinde tasarlanması gerekliliği göz önüne alınır. yani yalnız basına bir bina ve tek basına kentsel tasarım yetersizdir. Program tümünü birleştirerek harmanlar.
Bu Program süresince sürekli workshoplar ve stajlar ile uzmanlasacaksınız. Ögrenciler aşagıdaki firma, kurum ve okullarla işbirligi içinde egitimlerini sürdürürler. Zaman zaman yetenekli mezunlar buralarda işe girerler.

ARUP, Bayer Material Science, CNS spa – Tecnologia per l’ambiente, Hines Italia Srl, Ing Real Estate Development Italy Srl, Legnolandia, Le Fond Belval, Milano Metropoli – Development Agency, MU.VI.TA. – Museo Vivo delle Tecnologie per l’Ambiente, Peverelli – Giardini e Paesaggi d’Autore, Prelios, Pirelli RE,California State University Florence,i2a – international institute of architecture, Milan Municipality.

domus-academy-interaction-design-master-programiDomus Academy Interaction Design Master Programı

Etkileşim Tasarımı Yüksek Lisans Programı
Eğitim yeri: Milan
Baslangıc Tarihi: Eylül Ocak
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Bedeli:28.600€
Program Süresi: 1 yıl

Etkileşim tasarımı yüksek lisans programında ögrenciler yaratıcı interaktif tasarımlar ürünler için çözümler üretiler. Tasarım sürecinde tamamen dijital teknolojiler kullanırlar ve bu yaratıcı yönlerini geliştirerek sürdürülebilir, kullanılır ve yenilikci tasarımlar yaratmayı ögretirler. Bu program klasik bir grafik tasarımı yüksek lisansı degildir. Adından anlasılacagı üzere etkileşim tasarımı kullanıcı ile sürekli aktif iletişim içinde olan, yanıt veren, aksiyona reaksiyon geliştiren sistemler tasarlayan bir bölümdür.

Ögrenciler egitim alırken aşagıdaki firmalarda staj yapar, iş teklifi alır ve yeterince basarılı iseler çalısma imkanı da yakalarlar.

Canon, Eurocontrol, Fujitsu, Fundación Escultor Berrocal, Hager Group, Illywords, Iks Core Consulting, Kobalt, Mattel, Meet the Media Guru, Mit Boston, Park Hyatt, Studio Museo Achille Castiglioni,Canon, Fujitsu, Hager, Motorola, Nokia, Samsung

italya-domus-grafik-tasarimi-yuksek-lisansDomus Academy Visual Brand Design Master Programı

Italya Domus Academy Görsel Marka Tasarımı Yüksek Lisans Programı
Eğitim yeri: Milan
Baslangıc Tarihi: Eylül -Ocak
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Bedeli: 28.600€
Program Süresi: 1 yıl
Tasarım yeteneginizi yaparak ögrenme yöntemleriyle bir firma ya da organizasyonun kimliğini yaratma sürecinde geliştirecek, grafik tasarım ile stratejik düsünceyi nasıl harmanlayacagınızı ögreneceksiniz.

Bu egitim klasik görsel yaratma sistemlerinin tamamına karsıdır. Çünkü yetersizdir. Tek basına grafik tasarım markalaşma saglamaz. Bir firmayı geliştiren tasarımlar ses, görsel tasarım, araştırmalar sonucunda elde edilecek hedef kitle analizleri ve kullanıcı psikolojisi, pazarlama teknikleri gibi birçok detay ile tam bir fonksiyon kazanacaktır.

Artık grafik tasarımcı, iletişim tasarımcı gibi alanlardan mezun olanlar tek basına yetersiz görülmekte ve markalar tarafından bu tarz egitim mezunları aranmaktadır.

Egitiminiz süresince workshoplar, stajlar ve firma ziyaretleri ile kendinizi geliştirir, mezuniyetinizle piyasaya hazır hale gelirsiniz. Bu egitim süresince piyasaya hakim ve tanınmıs firmalarda staj yapar, çalısmalara katılır ve mezuniyetinizle yeterince iyiyseniz bu firmalarda işe girebilirsiniz.

Information Design

Service Design

domus-academy-isletme-tasarimi-master-italya

Domus Academy Business Design Master Programı

Işletme Tasarımı Yüksek Lisans Programı
Eğitim yeri: Milan
Baslangıc Tarihi: Ocak-Eylül
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Bedeli: 28.600€

Program Süresi: 1 yıl

Domus Academy İşletme Tasarımı Italya Yuksek Lisans Eğitiminde ana tema tasarımlara dayalı yeni işletmeler ve fikirler ortaya çıkarmaktır. Program ögrencilerin yaratıcı düşünce sistemini geliştirip nasıl orjinal fikirler olusturacagını ögretir.

Tasarım alanlarının tümünden ve ekonomi, işletme, insan bilimleri mezunlarından ögrenci kabul eden bu bölüm bilgilerini çokdisiplinli bir sistemle harmanlamalarına olanak tanır.

Katılımcılar yaratıcı ve yönetici konumlarda iş alabilirler. Bu bölümden mezun oldugunuzda; tasarım yöneticisi, sanat direktörü, yaratıcı direktör, tasarım, gıda, eglence, turizm, leisure, medya, sosyal işletmeler, halka açık kültürel enstitü ve işletmeler gibi alanlarda proje yöneticisi olabilirsiniz.

Mezunlar 3M, Altre forme, Autogrill, Barilla, BTicino, Co.Import, Comieco, DB Apparel, Ebay Italia, Elica, Fondation Interieur, Italia Independent, MDF Italia, Moreschi, Pininfarina, Piquadro, Procter & Gamble, Rilastil, Royal Rose, Sevengrams, Slowear, Sunstar, The Coca Cola Company, Unieuro, Unilever, Veuve Clicquot, Wega,Experientia, Interni Mondadori, Museo Castiglioni, Futurebrand, 2Jewels, FashionBi, Sergio Colantuoni, Crea International gibi firmalarda şimdiye kadar işe girmişlerdir. Ayrıca bu bölümde okurken bu firmalarla iş birligi içinde çalısılmaktadır.

Program lideriniz Anthony Louis Marasco ve Francesco Sorrentino olacaktır.

Domus-Academy-Luxury-Brand-Management-Master-ProgramiDomus Academy Luxury Brand Management Master Programı

Lüks(çizgiüstü) Marka Yönetimi Yüksek Lisans Programı
Eğitim yeri: Milan
Baslangıc Tarihi: Ocak-Eylül
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Bedeli:28.600€
Program Süresi: 1 yıl

Domus Academy Luxury Brand Management Italya Master Programı günümüz markalarında artık yeni nesil yöneticilere ihtiyaç vardır. Bu yöneticiler işletme, geliştirme, yenilik yapma, yaratıcı yönlendirme becerilerine sahip olmak durumundadırlar. Pazalarma, iş geliştirme, sosyal beceriler, sektör adaptasyonu gibi birçok alanda multidisiplin bir yetenek haline gelirler. Mezunlar Ürün, marka yöneticisi, pazarlama yöneticileri, iletişim yöneticisi gibi alanlarda çalısabilir, lüks ürünler üreten markalar için danısmanlık verebilir, bu markalarda çalısabilir ya da bagımsız danısmanlar olabilirler.

Program boyunca adaylar Castel Monastero – Eleganzia, Cartier, De Beers, Zagliani, Pommery, Forevermark, Trussardi, 10 Corso Como, Park Hyatt, Lacrom, Alessandro Oteri, Trade & Marketing, Anna Bi, De Beers, Pambianco gibi birçok marka ile çalısır, egitimlere katılır, staj yaparlar. Mezuniyetleri ile bu firmalarda işe girebilir ya da farklı ülkelere yönelebilirler.

domus-academy-moda-tasarimi-master-italyaDomus Academy Italya Moda Tasarımı Yüksek Lisans Eğitimi

Domus Academy Fashion Design Master Programı
Eğitim yeri: Milan
Baslangıc Tarihi: Ocak-Eylül
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Bedeli:28.600€
Program Süresi: 1 yıl

Moda Tasarımı Master Programında italyan moda tasarımı üzerine uzmanlar eşliginde pazarlama, üretim, tanıtım, tasarım, kültürel entegrasyon, malzemeler, teknolojiler, üretim aşamaları gibi 360 derecelik bir açıda tüm moda tasarım sürecine hakim ve uzman olursunuz.

Mezunlar moda tasarımcısı, sanat yönetmeni, tekstil tasarımcısı, trend uzmanı, ürün yöneticisi, stil danısmanı, medya stil danısmanı, tv, defileler gibi etkinlik organizatörleri, moda editörlüğü gibi geniş bir alanda çalısabilecek yeteneğe sahip olurlar.

Seminerler, piyasadan gelen uzmanların yapacagı workshoplar, proje kritikleri, egitmen gözleminde yapacagınız koleksiyon tasarımları ile güncel trendleri izleyen bir egitim alırsınız.

Ünlü ve dünyaca bilinen moda tasarım stüdyolarından birinde staj yapar ve kendinize deger katarsınız. Bölümü bitirdiginizde italyada 1 sene çalısma hakkınız da vardır.

Egitim boyunca aşagıdaki firma ve bireylerle çalısır, egitimler alır, staj yapar ve eger yeterince iyiyseniz mezuniyetinizle birlikte işe girebilirsiniz.

7 For All Mankind, Alessandro Dell’Acqua, Antonio Berardi, Costume National, Eastpak, Fay, Fiorucci Love Therapy, Fondazione Gianfranco Ferrè, Frankie Morello, Havaianas, Hogan, Maurizio Galante – Tal Lancman, Interware, Meltin ’Pot, Napapijri, Neil Barret, Nike, SAOBC (South African Ostrich Business Chamber), Stefanel, Ter et Bantine, Versace, Vueve Clicquot, Victor Bellaish, Virtus Palestre, Ermenegildo Zegna,Frankie Morello, Versace, Costume National, Napapijri, Nike, Alessandro Dell’Acqua, Costume National, Nike, Fondazione Gianfranco Ferré, Frankie Morello, Versace.

domus-academy-fashion-management-master-programi-italyaDomus Academy Fashion Management Master Programı

Moda Yönetimi Yüksek Lisans Programı
Eğitim yeri: Milan
Baslangıc Tarihi: Ocak-Eylül
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Bedeli: 28.600€
Program Süresi: 1 yıl

Moda Yönetimi Master programı italyada sunulan en güçlü yönetişim programlarındandır. Bu moda sektörünü sadece işletme ya da farklı sektör yönetimi üzerinde demeyimli bireylere bırakmamak gerekliliğinden dogmustur. Moda sektöründe markaları yönetecek olan bireyler moda üzerine bilgili ve deneyimli olmak durumundadır.

Tüm işverenler bu tercihi uygulamakta ve markalarını yönetmek için mutlaka ilgili bölüm mezunu adaylar aramaktadırlar.

Bu programda adaylar, moda tasarımcılarını yaratıcılıklarını dogru yönlendirerek markayı nasıl ileri tasıyacaklarını ögrenirler. Sizler moda tasarımcılarını ve tüm firmayı yönlendirerek markayı ileriye tasıyacak ve gerçek bir “marka” haline getirecek yönetimi saglarsınız. Üretim aşamasında dogru seçimlerin yapılması, pazarlama stratejileri, iletişim ve satıcılara ürünlerin ulastırılması aşamaları, yeni pazarlara giriş planlama ve stratejileri sizin sorumluluk ve hükmünüz altında olacaktır.

Mezuniyetinizle birlikte ürün, marka yöneticisi, mağaza zincir yöneticisi, merchandising manager, iletişim yönetisi, fashion buyer, sanat yönetmeni gibi birçok alanda yer alabilir ya da kendi markanızı baslatabilirsiniz.

Egitiminiz Süresince Calvin Klein Collection, Fendi & Maserati, Google Italia, Hogan, Montblanc, Red Valentino, Privalia, Roberto Cavalli, Versace 10 Corso Como, Albino, Calvin Klein Collection, Camera Italiana Buyer Moda, Felice Limosani, Fendi & Maserati, Google Italia, Hogan /Gruppo Tod’s, L.A. Distribuzione, L’Orèal, La Rinascente/Tiziana Cardini, Montblanc Germania, Penelope Stores, Pleats Please, Privalia, Red Valentino, Roberto Cavalli, Sergio Tacchini International, Sisley – Fabrica, Slowear, Swarovski Elements, Sonae Sierra, Trussardi, Versace Gioielli, Versus /VJC, Vionnet/Gruppo Marzotto, Youtube gibi firmalarda staj yaparsınız, eger yeterli yetenege sahipseniz sonrasında bu firmalarda işe girebilirsiniz.

domus-academy-italya-shion-styling-visual-merchandising-masterDomus Academy Fashion Styling and Visual Merchandising Master Programı

Eğitim yeri: Milan
Baslangıc Tarihi: Ocak-Eylül
Eğitim Dili İngilizce
Eğitim Bedeli: Şubat Başlangıç 28.600€
Program Süresi: 1 yıl

Bu yüksek lisans programında adaylar görsel moda marka iletişim uzmanı olarak tam çevirecegimiz bir vasfa sahip olurlar. Yapacakları iş fotograf kullanarak tasarımcıların yaratımlarına deger katacak yeni görsel planlamalar yapmak ve kitle ile bulusmasını saglamaktır. Moda Stilistligi, görsel pazarlama gibi konularda uzmanlasan bireyler moda dünyasının yaratıcı yönetmenleri gibidirler. Bu alandan mezun adaylar olmadan ürünler hedef kitlelerine ulasacak formu ve sunumu bulamaz, kaybolurlar. Bugün medyada, magazalarda, kataloglarda, defilelerde, sunumlarda gördügünüz her ürün bu alanın mezunlarının çalısmalarından sonra size görsel bir sunum halinde verilmektedir.

Adaylar eğitimi boyunca 10 Corso Como, Bonaveri, Future Concept Lab, GQ, Moncler, Marni, Moschino, Patrizia Pepe, Pleats Please, Stone Island gibi firma ve bireylerin yanında staj yapar, yetenekli olanlar sonrasında iş basvurusunda bulunabilirler.

Kayıt olmak, kabul koşulları, basvuru işlemleri ve tüm sorularınız için bize aşagıdaki iletişim formundan ulasın. Tüm basvuru işlemleri ve sürecin tamamı ücretsizdir. Ödemelerini adaylar okullara kendisi gerçekleştirir. Wayout Okulların Türkiye yetkili ofisleri olarak adayların basvuru, vize ve diger işlemlerinde bedelsiz destek verir.

Domus Academy italya okul broşürüne buradan ulaşabilirsiniz

Bu okulun benzer egitimlerini veren okullar için aşagıdaki sayfalardan Istituto Marangoni, ied ve Naba’yı inceleyebilirsiniz.

http://art.wayout.com.tr/naba-italya/

http://art.wayout.com.tr/istituto-marangoni-italya/

http://art.wayout.com.tr/ied-italya-tasarim-okulu/

Bu yazıyı değerlendirin.

Oylamak için bir yıldızın üzerine basınız